Schoolteam

Beleid

Yvan Ryckx

Directeur

Ann-Sophie Coudeville

Directeur

Stan Billiet

ICT-coördinator

Lisa Lampo

Beleidsmedewerker

Secretariaat

Emmeline Stoens

Secretariaatsmedewerker

Dorine Lemarcq

Secretariaats- en preventiemedewerker

Marjolijn Rotsaert

Secretariaatsmedewerker

Robine Vanmassenhove

Secretariaatsmedewerker

Carlo D'Abbenigno

Financieel medewerker

Ines Dejonghe

Personeelsverantwoordelijke

Zorg- en leerbegeleiding

Sabrina Vansteeger

Zorgbegeleiding

Lieze Doms

Leerbegeleiding

Phaedra De Mey

Leerbegeleiding

Leerkrachten

Marieke Deprez

Leerkracht aardrijkskunde en Project Algemene Vakken

Frederik Goudeseune

Leerkracht Frans en Spaans

Silke De Meester

Leerkracht Project Algemene Vakken en rooms-katholieke godsdienst

Mieke Goossens

Leerkracht cultuur-, en gedragswetenschappen/filosofie/maatschappij en welzijn

Bruce Minne

Leerkracht wiskunde en aardrijkskunde

Emmeline Stoens

Leerkracht Nederlands en niet-confessionele zedenleer

Bart Walleyn

Leerkracht economie/boekhouden/kantoortechnieken/immo- en shopmanagement

Noor Dobbelaere

Leerkracht aardrijkskunde/wetenschappen/maatschappelijke vorming/Project Algemene Vakken

Marie Huysentruyt

Leerkracht niet-confessionele zedenleer

Bram Meulebrouck

Leerkracht rooms-katholieke godsdienst

Michel Vanhalme

Leerkracht rooms-katholieke godsdienst

Sarah-Jane Wildemeersch

Leerkracht wiskunde en bedrijfswetenschappen

Senne Decloedt

Leerkracht lichamelijke opvoeding

Liesbeth Depuydt

Leerkracht economie

Sylvie Ide

Leerkracht niet-confessionele zedenleer

Stephanie Meire

Leerkracht Nederlands en Project Algemene Vakken

Mario Van Dam

Leerkracht Frans en Project Algemene Vakken

Dennis Deketelaere

Leerkracht informatica

Caroline De Schrijver

Leerkracht Frans

Phaedra De Mey

Leerkracht economie

Elke De Wachter

Leerkracht lichamelijke opvoeding

Lisa Lampo

Leerkracht wiskunde

Davy Monballyu

Leerkracht economie

Kim Verhelst

Leerkracht lichamelijke opvoeding

Séverine Degrande

Leerkracht wiskunde

Abdelhalim El Hankari

Leerkracht islamitische godsdienst

Silke Laton

Leerkracht Nederlands en Frans

Dominique Pauwels

Leerkracht haar- en schoonheidsverzorging

Mario Vlaeminck

Leerkracht hout en bouw

Jared Deroo

Leerkracht economie/informatica/rooms-katholieke godsdienst

Maxime Geschier

Leerkracht Engels en geschiedenis

Sigrid Lefebvre

Leerkracht Latijn

Silke Pluvier

Leerkracht Engels en plastische en muzikale opvoeding

Joy Van Quathem

Leerkracht maatschappij en welzijn en maatschappelijke vorming

Jitske Acke

Leerkracht STE(A)M en techniek

Amelie Aldelhof

Leerkracht wetenschappen

Joeri Behaeghe

Leerkracht rooms-katholieke godsdienst

Franklin Janssens

Leerkracht Nederlands en Engels

Maarten Mahieu

Leerkracht geschiedenis en filosofie

Imke Maximus

Leerkracht maatschappij en welzijn/opvoedkunde/toegepaste psychologie/Project Algemene Vakken

Bieke Snijkers

Leerkracht Nederlands en Duits

Marlies Van de Velde

Leerkracht Nederlands en Engels

Ken Verleye

Leerkracht wetenschappen

MVD-personeel

Patchakorn

Bonpui

Lorenzo

Benjamin